Contact

De school is telefonisch bereikbaar tussen 8.00 uur en 16.30 uur op 076 521 93 52.  

Of stuur een mail naar info@tessenderlandt.nl

JOHAN BASELMANS

Algemeen directeur

 

JOHAN MICHIELSEN

Locatiedirecteur

PAUL

BITTNER

Afdelingsleider

ESMERALDA NEDERLOF

Afdelingsleider

DENNIS WARNIER

Afdelingsleider

Decanen 

Jenny van Spaendonk

jvspaendonk@tessenderlandt.nl

  

Jolanda van Geel

jvgeel@tessenderlandt.nl

  

Ondersteuningscoördinator

 

Jacques Lombarts

jlombarts@tessenderlandt.nl

  

Leerlingbegeleiders

 

leerjaar 1

Kai Dikmann

kdikmann@tessenderlandt.nl

  

leerjaar 2

Michelle Pistorius

mpistorius@tessenderlandt.nl

  

leerjaar 3 en 4

Sjarai Verhoek

sverhoek@tessenderlandt.nl

  

leerjaar 3 en 4

Maartje Aarts

maarts@tessenderlandt.nl

Vacatures

Onze vacatures plaatsen we op Meesterbaan.nl en op Skvob.nl

Open sollicitaties zijn altijd welkom. Een cv + motivatie kan gemaild worden naar personeelszaken@tessenderlandt.nl t.n.v. de heer Johan Baselmans.

 
 

Tessenderlandt

Van Riebeecklaan 2
4818 EB Breda

De school is telefonisch bereikbaar tussen 8.00 uur en 16.30 uur op 076 521 93 52. Of stuur een mail naar info@tessenderlandt.nl

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

De middelbare scholen Tessenderlandt, De la Salle en Christoffel vormen samen Onderwijsgroep Tessenderlandt. Dit valt onder het bestuur van de SKVOB e.o. © 2020 by Estay.nl

DE LA SALLE
mavo | havo | vwo
CHRISTOFFEL
mavo | voorbereidend mbo