Contact

De school is telefonisch bereikbaar tussen 8.00 uur en 16.30 uur op 076 521 93 52.  

Of stuur een mail naar info@tessenderlandt.nl

johanb_edited.jpg

JOHAN BASELMANS

Algemeen directeur

 

johanM_edited.jpg

JOHAN MICHIELSEN

Locatiedirecteur

PaulB_edited.jpg

PAUL

BITTNER

Afdelingsleider

EsmeraldaN_edited.jpg

ESMERALDA NEDERLOF

Afdelingsleider

DennisW_edited.jpg

DENNIS WARNIER

Afdelingsleider

Leerlingbegeleiders

 

leerjaar 1

Kai Dikmann

kdikmann@tessenderlandt.nl

  

leerjaar 2

Michelle Pistorius

mpistorius@tessenderlandt.nl

  

leerjaar 3 en 4

Sjarai Verhoek

sverhoek@tessenderlandt.nl

  

leerjaar 3 en 4

Maartje Aarts

maarts@tessenderlandt.nl 

Ondersteuningscoördinator

 

Jacques Lombarts

jlombarts@tessenderlandt.nl

 
Decanen

Jenny van Spaendonk

jvspaendonk@tessenderlandt.nl

  

Jolanda van Geel

jvgeel@tessenderlandt.nl

Stagecoördinatoren

Sabrine Zwijsen

stage@tessenderlandt.nl

Hanne Henst

stage@tessenderlandt.nl

 

 

Vacatures

Onze vacatures plaatsen we op Meesterbaan.nl en op Skvob.nl

Open sollicitaties zijn altijd welkom. Een cv + motivatie kan gemaild worden naar personeelszaken@tessenderlandt.nl t.n.v. de heer Johan Baselmans.