Contact

De school is telefonisch bereikbaar tussen 8.00 uur en 16.30 uur op 076 521 93 52.  Of stuur een mail naar info@tessenderlandt.nl.


Algemeen directeur   
  Johan Baselmans 
   
Locatiedirecteur  
  Johan Michielsen
jmichielsen@tessenderlandt.nl
   
Afdelingsleiders  

Paul Bittner
pbittner@tessenderlandt.nl 
   
  Esmeralda Nederlof
enederlof@tessenderlandt.nl 
   
  Dennis Warnier
dwarnier@tessenderlandt.nl
   
 Decaan  
 onderbouw Jenny van Spaendonk
  jvspaendonk@tessenderlandt.nl
   
 bovenbouw  Jolanda van Geel
   jvgeel@tessenderlandt.nl
   
Ondersteuningscoördinator  
  Jacques Lombarts
  jlombarts@tessenderlandt.nl
   
Leerlingbegeleiders  
leerjaar 1 Michelle Pistorius
  mpistorius@tessenderlandt.nl
   
leerjaar 2 Kai Dikmann

kdikmann@tessenderlandt.nl
   
leerjaar 3 en 4 Sjarai Verhoek
  sverhoek@tessenderlandt.nl
   
leerjaar 3 en 4 Maartje Aarts
  maarts@tessenderlandt.nl