Contact

De school is telefonisch bereikbaar tussen 8.00 uur en 16.30 uur: (076) 561 29 52


Of stuur een mail naar info@christoffelbreda.nl

Algemeen directeur        
  Johan Baselmans
       
           
Locatiedirecteur        

Jan van Emden
jvemden@christoffelbreda.nl
       
           
Afdelingsleiders        

Bianca van der Rijt
(leerjaar 1 en 2 en leerroutes)

bvdrijt@christoffelbreda.nl
       

Agnes Martens
(leerjaar 3 en 4)
amartens@christoffelbreda.nl
       

         
Leerlingbegeleiders          
Onderbouw Maarten Helmonds
mhelmonds@christoffelbreda.nl
       
Bovenbouw 

Angeline Bak
abak@christoffelbreda.nl
       
Leerroutes Suzanne Dol
sdol@christoffelbreda.nl
       

         
Ondersteuningscoördinator          

Fieke Goos
fgoos@christoffelbreda.nl
       

       
 
Decanen          
Onderbouw Piet van Bers
pvbers@christoffelbreda.nl
       
Bovenbouw Maarten Drent
mdrent@christoffelbreda.nl
       
           
Vertrouwenspersonen          

Maartje Heemskerk
mheemskerk@christoffelbreda.nl
       

Suzanne Dol
sdol@christoffelbreda.nl
       

Ouderraad



                                                               

ouderraad@christoffelbreda.nl
                                                          
Mentoren               
C1B1 


C1B2




C1KB1




C1KB2




C1MK


C2B1


C2B2




C2K




C2M








Craig Kant
ckant@christoffelbreda.nl

Lia Heus
lheus@christoffelbreda.nl
Marie-Roos Aarts
maarts@christoffelbreda.nl

Mark van Beek
mvbeek@christoffelbreda.nl
Emma de Wilde
edwilde@christoffelbreda.nl

Maartje Bastiaansen
mbastiaansen@christoffelbreda.nl
Nynke van Kampen
nvkampen@christoffelbreda.nl

Francis Hijlkema
fhijlkema@christoffelbreda.nl

Twan Jansen
tjansen@christoffelbreda.nl

Lauran Koopmans
lkoopmans@christoffelbreda.nl
Neil Pelkmans
npelkmans@christoffelbreda.nl

Maartje Heemskerk
mheemskerk@christoffelbreda.nl
Marcha Vlasblom
mvlasblom@christoffelbreda.nl

Anita Tellekamp
atellekamp@christoffelbreda.nl
Sumaya Taher
staher@christoffelbreda.nl





   


C3BH/C3BU/C3BV


C3BB/BE/BM/BP



 
C3KB/C3KM/C3KP/
C3KE/C3KH/C3KU/C3KV

C3M


C3D




C4BB/C4BM/C4BP




C4BE/C4BH/C4BU/C4BV




C4KB/C4KM/C4KP/
C4KE/C4KH/C4KU/C4KV



C4M

 
C4D




C4P
Vincent Hak
vhak@christoffelbreda.nl

Fieke Goos
fgoos@christoffelbreda.nl
Esther Westerveld
ewesterveld@christoffelbreda.nl

Rudo Heymen
rheymen@christoffelbreda.nl

Jessica Zwijsen
jzwijsen@christoffelbreda.nl

Florus Bertens
fbertens@christoffelbreda.nl
Maud Nijhuis 
mnijhuis@christoffelbreda.nl

Olga de Haas
odhaas@christoffelbreda.nl
Menno Drewes
mdrewes@christoffelbreda.nl

Ruud Kiewied
rkiewied@christoffelbreda.nl
Johan Keller
jkeller@christoffelbreda.nl

Noortje van Ginneken
nvginneken@christoffelbreda.nl
Dennis van der Muren
dvdmuren@christoffelbreda.nl

Maarten Drent
mdrent@christoffelbreda.nl

Angeline Bak
abak@christoffelbreda.nl
Piet van Bers
pvbers@christoffelbreda.nl

Suzanne Dol
sdol@christoffelbreda.nl
Sabine Driessen
sdriessen@christoffelbreda.nl