Contact

De school is telefonisch bereikbaar tussen 8.00 uur en 16.30 uur op 076 521 93 52.  Of stuur een mail naar info@tessenderlandt.nl.


Algemeen directeur   
  Johan Baselmans 
   
Locatiedirecteur  
  Johan Michielsen
jmichielsen@tessenderlandt.nl
   
Afdelingsleiders  

Paul Bittner
pbittner@tessenderlandt.nl 
   
  Esmeralda Nederlof
enederlof@tessenderlandt.nl 
   
   Frans van der Plas
 fvdplas@tessenderlandt.nl
   
 Decaan  
  Wilma Norbart
  wnorbart@tessenderlandt.nl
   
Ondersteuningscoördinator  
  Jacques Lombarts
  jlombarts@tessenderlandt.nl
   
Leerlingbegeleiders  
leerjaar 1 Jan Oudhuis
  joudhuis@tessenderlandt.nl
   
leerjaar 2 Evelien Haverkamp

ehaverkamp@tessenderlandt.nl
   
leerjaar 3 en 4 Sjarai Verhoek
  sverhoek@tessenderlandt.nl
   
leerjaar 3 en 4 Maartje Aarts
  maarts@tessenderlandt.nl